hgs  eokul   lgs   kyk  
  22.06.2024  

teog sonuçları

MEB TEOG Sınav Sonuçları 2017 Burada TIKLA ÖĞREN!TEOG 2017 Sınav Sonuçları Tıkla-Öğren!

TEOG sınav sonuçları açıklanmak üzere-TEOG sınav sonuçları için tıklayınız.Büyük bir heyecan ve merakla beklenen Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG 2017) sınav sonuçları bugün açıklanıyor mu? TEOG sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz eokulteog.com sitemizden erişim sağlayabileceksiniz. TEOG sınav sonuçlarıyla ilgili tüm bilgiler burada.Teog Sınav Sonuçları 2.Dönem 2017 Açıklanıyor,TEOG sonuçlarına nereden bakılır, TEOG sınav sonuçları eokulteog.com'da.

E Okul TEOG Sonuçları Açıklanıyor mu 2017?E Okul TEOG Sınav Sonuçlarını Öğrenmek için Tıklayınız

E Okul TEOG Tercih Yerleştirme Sonuçlarını Öğrenmek için Buraya Tıklayınız

TEOG 2017 İlkbahar dönemi sınavları 26-27 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirildi.MEB TEOG sonuçları açıklandı mı? TEOG sonuçları ne zaman açıklanıyor? TEOG puanları. TEOG ortak sınavları bugün açıklanıyor. TEOG lise kontenjanları ne zaman açıklanıyor? Lise giriş. Lise tercihleri nasıl yapılır? Lise yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? E Okul TEOG sonuçları öğren. Lise tercih başvuru takvimi açıklandı. E Okul ile TEOG sonuçlarına nasıl bakarım? TEOG ve lise kontenjanları hakkında her şey eokulteog.com adresinde.

TEOG Mazeret Sınavı Soru ve Cevapları için Tıkla!Milli Eğitim Bakanlığı,26-27 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirdiği, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) genel sınavına raporlu ya da benzer nedenlerle giremeyen öğrenciler için mazeret sınavı yaptı.

2017 2. dönem TEOG sınavına giremeyen öğrenciler bugün itibariyle TEOG Mazeret Sınavı'na girdi. Teog mazeret sınavı bugün bitmiş oldu.e okul teog sınavı cevapları tıkla...

Sizin için Teog sınav soru ve cevaplarını derledik. Teog mazeret sınav sonuçları ne zaman açıklanacak.TEOG mazeret sınavı soru ve cevapları,e okul teog sınavı anahtarı, TEOG sınav sonuçları ile ilgili tüm ayrıntılar burada...

TEOG SORU KİTAPÇIKLARI VE TEOG CEVAP ANAHTARI İÇİN BURAYA TIKLAYIN

E Okul TEOG Sonuçları ÖĞREN!E-Okul TEOG Sonuçları Sorgulama Ekranı için Buraya Tıklayınız

E-Okul TEOG Sonuçlarınıza, ‎e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi üzerinden giriş yaparak ulaşabilirsiniz.Meb e-okul veli bilgilendirme sistemine girişi, yukarıdaki ekrana veya hemen altındaki linke tıklayarak sağlayabilirsiniz.

ORTAK SINAV SONUÇLARININ BİLDİRİLMESİ

a. Ortak sınavların sonuçları Bakanlık tarafından, sınav takviminde belirtilen tarihlerde e-Okul sistemine işlenecektir.

b. Öğrencilere sınav sonuç belgesi ayrıca gönderilmeyecektir.


ORTAK SINAVLARIN GEÇERSİZ SAYILACAĞI DURUMLAR NELERDİR?

a. Ortak sınavlara giriş şartlarını taşımadığı hâlde öğrencinin sınava girmesi,

E-Okul TEOG Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2017?TEOG Sonuçlarının Haziran'da açıklanması hedefleniyor. Öğrencilerin, TEOG Sonuçlarının değerlendirilmesi, 6, 7 ve 8'inci sınıf yıl sonu başarı puanları ile 8'inci sınıf ağırlıklı ortak sınav puanı toplanacak. Elde edilen toplam, 2'ye bölünerek yerleştirme için esas puan belirlenecek. Puanlama 500 tam puan üzerinden yapılacak.

TEOG ORTAK SINAV SONUÇLARININ BİLDİRİLMESİ

a. Ortak sınavların sonuçları Bakanlık tarafından, sınav takviminde belirtilen tarihlerde e-Okul sistemine işlenecektir.
b. Öğrencilere sınav sonuç belgesi ayrıca gönderilmeyecektir.


E OKUL TEOG SONUÇLARINA ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

TEOG SINAVLARININ DEĞERLENDİRİLMESİ